Lekcje Indywidualne

LEKCJE DLA NARZECZONYCH

Pierwszy taniec dla narzeczonych lub tańce do zabawy z gośćmi.

Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu: nauka kroków , ułożenie choreografii do wybranego tańca lub wybranego przez Państwa utworu, oraz pomoc przy doborze piosenki na pierwszy taniec.
Również nauka tańca do zabawy z gośćmi na weselu.

Dla par, które ukończyły KURS DLA NARZECZONYCH lub kurs tańca towarzyskiego, proponujemy lekcje dokształcające. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Proponujemy lekcje dla par i pojedynczych osób. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania. Bezpośredni kontakt z instruktorem pomaga dokładniej przyswoić taneczną wiedzę. Taką formę nauczania polecamy osobom nieśmiałym, które nie mają odwagi przyjść na kurs tańca towarzyskiego. Często jedna lub kilka lekcji mogą pomóc w przezwyciężeniu własnych drobnych słabości. Tempo zajęć, poziom oraz tańce dostosowane są do Państwa potrzeb.

 

Kategorie_Tanca/indywidualnie/lekcje_indywidualne.jpg

 LEKCJE DOKSZTAŁCAJĄCE

Z tej formy korzystają osoby, które: umieją tańczyć chodziły na kurs tańca i chcą poprawić jakość swojego tańca, muszące uzupełnić zaległości w tańcu bądź uzupełnić repertuar kursu tańca mające problemy z poszczególnymi krokami lub figurami, przygotowują się do pokazu na specjalna imprezę (np. własne wesele) i chcą indywidualnie dograć wszystkie szczegóły, przypomnieć sobie kroki, dopasować choreografię do wielkości sali lub do wybranej przez siebie muzyki itp. Proponujemy lekcje z wszystkich form tańca: taniec towarzyski dla dorosłych, dzieci i młodzieży, salsa Los Angeles (LA), tango argentyńskie, salsa solo, taniec brzucha, erotic dance, ladies latino, ladies latino 45+, hip hop, balet.

 

Koszt lekcji indywidualnej to 100zł    od pary lub pojedynczej osoby za 1 godzinę zegarową (60 minut).

Termin lekcji uzgadniany jest telefonicznie 608 068 466 lub mailowo biuro@taniec.lodz.pl

Termin zajęć ustalany jest indywidualnie do Państwa możliwości, mogą to być stałe godziny, lub mogą Państwo umawiać się z zajęć na zajęcia. Lekcje indywidualne prowadzimy od poniedziałku do niedzieli (7 dni w tygodniu) w godzinach 8:00 - 23:00.

Lekcje indywidualne odbywają się w naszej szkole na Pl. Zwycięstwa 2 w Łodzi (centrum miasta). Szkoła Tańca Jankowski.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK