Terminy kursów tańca

Wybierz kategorię tańca, a następnie odpowiadającą Ci grupę:



© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.







Komunikaty dla grup:

Practisy - gratis !!! 

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 470 - Wakacyjna - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 24 czerwca - 12 sierpnia
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 472 - Potrzebne Panie - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 25 czerwca - 13 sierpnia
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 475 - Wakacyjna - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 5 lipca - 28 lipca
Dni zajęć: poniedziałki i środy
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł Promocja! 180 zł/os. (8 zajęć)
Kurs intensywny, zajęcia 2 x w tygodniu
Grupa 478 - Wakacyjna - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 11 lipca - 5 września
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 479 - Wakacyjna - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 20 lipca - 12 sierpnia
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł Promocja! 180 zł/os. (8 zajęć)
Kurs intensywny, zajęcia 2 x w tygodniu
Grupa 480 - Wakacyjna - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 9 sierpnia - 1 września
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł Promocja! 180 zł/os. (8 zajęć)
Kurs intensywny, zajęcia 2 x w tygodniu
Grupa 481 - Nowa! - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 8 sierpnia - 3 października
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 482 - Nowa! - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 19 sierpnia - 7 października
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 464 - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 12 maja - 7 lipca
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 463 - I stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 16 maja - 4 lipca
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 17:00 - 18:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Practisy - gratis !!!

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 463 - II stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 11 lipca - 5 września
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 17:00 - 18:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 464 - dla Singli - II stopień - towarzyski (użytkowy)
Czas trwania: 14 lipca - 1 września
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 475 - II stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 2 sierpnia - 20 września
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 483 - dla Singli - II stopień - towarzyski (użytkowy)
Czas trwania: 9 sierpnia - 27 września
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 17:10 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 470 - II stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 12 sierpnia - 30 września
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 472 - dla Singli - II stopień - towarzyski (użytkowy)
Czas trwania: 20 sierpnia - 8 października
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 456 - II stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 1 czerwca - 20 lipca
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 452 - II stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 9 maja - 27 czerwca
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Practisy - gratis !!!

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 456 - III stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 27 lipca - 14 września
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 445 - III stopień dla Par - towarzyski (użytkowy) - początkujący
Czas trwania: 19 maja - 7 lipca
Dni zajęć: środy
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 445 - śr. zaawansowany dla Par - towarzyski (użytkowy)
Czas trwania: 21 lipca - 8 września
Dni zajęć: środy
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 435 - śr. zaawansowany dla Par - towarzyski (użytkowy)
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 17:00 - 18:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Ania 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 431 - zaawansowany brązowy dla Par
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Daria
Grupa 427 - dla Singli - zaawansowany srebrny
Czas trwania: 22 czerwca - 10 sierpnia
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 18:35 – 19:50
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Ania
Grupa 421 - zaawansowany srebrny dla Par
Czas trwania: 1 czerwca - 20 lipca
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Darek
Grupa 399 - dla Singli - zaawansowany złoty
Czas trwania: 17 maja - 5 lipca
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Daria



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 364 - Miłośnicy - ok 1,5 roku nauki
Czas trwania: od 7 kwietnia 2021
Dni zajęć: środy
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Daria
Grupa 359 - Potrzebni Panowie - dla Singli Miłośnicy - ok 1,5 roku nauki
Czas trwania: 8 listopada - 3 stycznia
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Mariusz
Grupa 208 - Dla Singli - Miłośnicy - ok. 4 lat nauki
Czas trwania: od 17 czerwca 2020
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Mariusz
Grupa 314 - Miłośnicy - ok 3 lat nauki
Czas trwania: od 15 czerwca 2020
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Sylwia
Grupa 31 - Miłośnicy ok. 6 lat nauki
Czas trwania: od 18 marca 2021
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Darek
Grupa 301 - dla Singli Miłośnicy - 3 lat nauki
Czas trwania: od 26 czerwca 2020
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Sylwia



Komunikaty dla grup:

Uwaga: Na te zajęcia można również zapisywać się bez pary.

Grupa 467 - Nowa! - Salsa LA - początkująca
Czas trwania: od 10 czerwca 2021
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 20:20 - 21:20
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 444 - Salsa LA - śr. zaawansowana
Czas trwania: od 18 lutego - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 18:10 - 19:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 397 - Salsa LA - zaawansowana
Czas trwania: można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 19:15 - 20:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Uwaga: Na te zajęcia można również zapisywać się bez pary.

Grupa 443 - Bachata
Czas trwania: 2 lutego - 29 czerwca
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 20:10 - 21:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Robert 180 zł/os. (8 zajęć)



Grupa 442 - Tango argentyńskie
Czas trwania: od 31 stycznia 2021 - można dołączyć
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 13:15 - 14:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Marcin 180 zł/2 msc. (8 zajęć)







Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 472 - Potrzebne Panie - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 25 czerwca - 13 sierpnia
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 483 - Potrzebne Panie! - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 12 lipca - 4 sierpnia
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 17:10 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł Promocja! 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 484 - Nowa! - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 11 sierpnia - 29 września
Dni zajęć: środy
Godziny: 17:10 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 464 - Towarzyski dla Singli - początkujący (użytkowy) - I stopień
Czas trwania: 12 maja - 7 lipca
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 464 - Towarzyski (użytkowy) dla Singli - II stopień
Czas trwania: 14 lipca - 1 września
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 483 - Towarzyski (użytkowy) dla Singli - II stopień
Czas trwania: 9 sierpnia - 27 września
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 17:10 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 472 - Towarzyski (użytkowy) dla Singli - II stopień
Czas trwania: 20 sierpnia - 8 października
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
płacąc za 2 msc. 180 zł/os. (8 zajęć)



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 448 - Towarzyski (użytkowy) dla Singli - III stopień
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 14:10 - 15:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Daria



Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 427 - dla Singli - zaawansowany srebrny
Czas trwania: 22 czerwca - 10 sierpnia
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 18:35 – 19:50
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Ania
Grupa 416 - Towarzyski dla Singli - zaawansowany złoty
Czas trwania: 10 czerwca - 29 lipca
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 17:00 - 18:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Ania
Grupa 399 - Towarzyski dla Singli - zaawansowany złoty
Czas trwania: 17 maja - 5 lipca
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 20:00 - 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Daria



Grupa 359 - Potrzebni Panowie - dla Singli Miłośnicy - ok 1,5 roku nauki
Czas trwania: od 8 listopada 2020
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Mariusz
Grupa 301 - Miłośnicy Single ok 1,5 roku nauki
Czas trwania: od 26 czerwca 2020
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Sylwia
Grupa 208 - Towarzyski dla Singli - Miłośnicy (ok 3 lat nauki)
Czas trwania: od 17 czerwca 2020
Dni zajęć: środy
Godziny: 18:30 - 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł -4 zajęcia, 180 zł -8 zajęć
instr. Mariusz



Grupa 467 - Potrzebni Panowie! - Salsa LA - początkujący
Czas trwania: od 10 czerwca 2021
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 20:20 - 21:20
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 444 - Salsa LA
Czas trwania: od 18 lutego - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 18:10 - 19:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 397 - Salsa LA - śr. zaawansowana
Czas trwania: można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 19:15 - 20:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/os. (8 zajęć)



Grupa 443 - Nowa grupa - Bachata
Czas trwania: 2 lutego - 29 czerwca
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 20:10 - 21:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Robert 180 zł/os. (8 zajęć)







Komunikaty dla grup:

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi >>>

Grupa 1 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 5 stycznia – 28 stycznia
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 2 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 9 stycznia – 31 stycznia
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: sb. 18:30, ndz. 15:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 3 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 luty – 24 luty
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 4 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 2 luty – 25 luty
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 5 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 6 luty – 28 luty
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: sb. 18:30, ndz. 15:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 6 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 marca – 24 marca
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 7 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 2 marca – 25 marca
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 8 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 6 marca – 28 marca
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: sb. 18:30, ndz. 15:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 9 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 31 marca – 28 kwietnia
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 10 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 6 kwietnia – 29 kwietnia
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 12 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 5 maja – 31 maja
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 14 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 4 maja – 27 maja
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 15 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 8 maja – 30 maja
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: sb. 18:30, ndz. 15:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 16 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 2 czerwca – 28 czerwca
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 17 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 czerwca – 29 czerwca
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 18 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 5 czerwca – 27 czerwca
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: sb. 18:30, ndz. 15:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 19 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 5 lipca – 28 lipca
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 20 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 lipca – 27 lipca
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 22 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 2 sierpnia – 25 sierpnia
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 23 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 3 sierpnia – 26 sierpnia
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 24 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 sierpnia – 29 sierpnia
Dni zajęć: soboty, niedziele
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 25 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 1 września – 27 września
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 26 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 2 września – 28 września
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 27 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 4 września – 26 września
Dni zajęć: oboty, niedziele
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 28 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 4 października – 27 października
Dni zajęć: poniedziałki, środy
Godziny: 18:30 – 19:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)
Grupa 29 - dla Narzeczonych 2021
Czas trwania: 5 października – 28 października
Dni zajęć: wtorki, czwartki
Godziny: 20:00 – 21:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 200 zł 190 zł od osoby
8 zajęć po 75 minut (2 x w tygodniu)




terminy ustalamy telefonicznie 0-608 068 466 lub mailowo biuro@taniec.lodz.pl



Wieczór Panieński - Burleska, Salsa, Latin, Bachata, Mix
Czas trwania: ustalamy indywidualnie
Dni zajęć: soboty
Godziny: ustalamy indywidualnie
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 300zł - za 1h








terminy ustalamy telefonicznie 0-608 068 466 lub mailowo biuro@taniec.lodz.pl







Grupa 476 - Nowa - Ladies Latino - Wakacyjna - początkująca
Czas trwania: od 28 lipca 2021
Dni zajęć: środy
Godziny: 16:25 - 17:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 477 - Nowa - Ladies Latino - Wakacyjna - początkująca
Czas trwania: od 6 siepnia 2021
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:00 - 19:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 468 - Nowa - Ladies Latino - początkująca
Czas trwania: od 10 czerwca 2021 - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 16:00 - 17:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 455 - Ladies Latino - początkująca
Czas trwania: od 23 marca 2021 - można dołączyć
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 17:30 - 18:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 429 - Ladies Latino - śr. zaawansowana
Czas trwania: od 15 września 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 16:30 - 17:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 333 - Ladies Latino - grupa otwarta
Czas trwania: od 2 lipca 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 17:00 - 18:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 305 - Ladies Latino - śr. zaawansowana
Czas trwania: od 10 lipca 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: piątki
Godziny: 19:05 - 20:05
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)



Grupa 476 - Nowa - Ladies Latino 45+ Wakacyjna, początkująca
Czas trwania: od 14 lipca 2021
Dni zajęć: środy
Godziny: 16:25 - 17:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 477 - Nowa - Ladies Latino 45+ Wakacyjna, początkująca
Czas trwania: od 16 lipca 2021
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:00 - 19:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 468 - Ladies Latino 45+ początkująca
Czas trwania: od 10 czerwca 2021 - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 16:00 - 17:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 455 - Ladies Latino 45+ początkująca
Czas trwania: od 23 marca 2021 - można dołączyć
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 17:30 - 18:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 429 - Ladies Latino 45+ śr.zaawansowana
Czas trwania: od 15 września 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 16:30 - 17:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 333 - Ladies Latino 45+ grupa otwarta
Czas trwania: od 2 lipca 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 17:00 - 18:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Radek 180 zł/2 msc. (8 zajęć)
Grupa 305 - Ladies Latino 45+ śr.zaawansowana
Czas trwania: od 10 lipca 2020 - można dołączyć
Dni zajęć: piątki
Godziny: 19:05 - 20:05
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/msc. (4 zajęcia)
instr. Adam 180 zł/2 msc. (8 zajęć)



Grupa 351 - Burleska - grupa otwarta
Czas trwania: od 16 sierpnia - NOWA choreografia
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 17:15 - 18:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł/mc
instr. Angelika



Wieczór Panieński - Burleska, Salsa, Latin, Bachata, Mix
Czas trwania: ustalamy indywidualnie
Dni zajęć: soboty
Godziny: ustalamy indywidualnie
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 300 zł - 1h







Komunikaty dla grup:

UWAGA: W okresie wakacyjnym zajęcia dla dzieci mają przerwę. Wszystkie grupy będą wznawiane w połowie września. Jeżeli pojawią się nowe terminy, prosimy o ponowne zapisywaie się do grup. Orientacyjny okres wstawienia terminów to koniec sierpnia. Życzymy udanych wakacji Cool

Grupa 101 - Balet 4-5 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 16:20 - 17:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 102 - Balet 4-5 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: środy
Godziny: 17:35 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 103 - Balet 4-5 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: piątki
Godziny: 17:00 - 17:50
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 104 - Balet 4-5 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 11:30 - 12:20
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 105 - Balet 6-8 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: poniedziałki
Godziny: 17:25 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 106 - Balet 6-8 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: środy
Godziny: 16:20 - 17:20
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 109 - Balet 6-9 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: piątki
Godziny: 18:00 - 19:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 107 - Balet 6-9 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 12:35 - 13:35
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 108 - Balet 9-14 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 10:15 - 11:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.



Komunikaty dla grup:

UWAGA: W okresie wakacyjnym zajęcia dla dzieci mają przerwę. Wszystkie grupy będą wznawiane w połowie września. Jeżeli pojawią się nowe terminy, prosimy o ponowne zapisywaie się do grup. Orientacyjny okres wstawienia terminów to koniec sierpnia. Życzymy udanych wakacji Cool

Grupa 111 - Nowoczesny - Hip Hop 4-6 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 10:25 - 11:15
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 112 gr. zawieszona - Nowoczesny - Hip Hop 4-6 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 16:20 - 17:10
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 113 - Nowoczesny - Hip Hop 7-9 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 11:30 - 12:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 115 - Nowoczesny - Hip Hop 7-9 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: wtorki
Godziny: 17:25 - 18:25
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.
lub 160 zł/ za 8 zajęć w miesiącu - 2 x tyg.
Grupa 114 - Nowoczesny - Hip Hop 10 - 15 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 12:45 - 13:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł / za 4 zajęcia w miesiącu - 1 x tyg.



Komunikaty dla grup:

UWAGA: W okresie wakacyjnym zajęcia dla dzieci i młodzieży mają przerwę. Wszystkie grupy będą wznawiane w połowie września. Jeżeli pojawią się nowe terminy, prosimy o ponowne zapisywaie się do grup. Orientacyjny okres wstawienia terminów to koniec sierpnia. Życzymy udanych wakacji Cool

Grupa 114 - Nowoczesny Hip Hop 10 - 15 lat
Czas trwania: przerwa wakacyjna
Dni zajęć: soboty
Godziny: 12:45 - 13:45
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 100 zł /msc. (za 4 zajęcia)
instr. Mirek




terminy wkrótce







Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK