Informacje o nas - Uczymy tańczyć od 2005 roku.

TWOJA - SZKOŁA TAŃCA W ŁODZI

Nasza Szkoła Tańca w 2005 roku powstała z pasji i miłości do tańca. Naszą misją i celem jest nauczyć Was bawić się tańcem bez deptania, szarpania i walki o przetrwanie na parkiecie.

Wiemy, jak ważne dla naszych uczniów jest połączenie relaksu, zabawy i aktywności fizycznej.

U nas poznacie różne tańce, kroki, figury, miło spędzicie więcej czasu razem, a w fajnych okolicznościach poznacie kogoś nowego. Uczymy tańca towarzyskiego i użytkowego na wszystkich poziomach zaawansowania od początkujących i zupełnie zielonych po pary miłośników tańca. Przy okazji tworzymy też fajną społeczność, jeździmy na obozy taneczne szlifować umiejętności i zachwycać co wieczór na imprezach, wiosłujemy w kajakach na spływach i aktywnie spędzamy czas.

Nasi kursanci w praktyce wykorzystują swoje umiejętności taneczne na różnych uroczystościach rodzinnych, weselach, imprezach bawiąc się z przyjaciółmi. Pokochacie taniec, jego różnorodność, zmienny temperament, dzięki temu każda impreza zamiast stresu, będzie przyjemnością, zabawą, a każda partnerka zadowolona, zmęczona i szczęśliwa.

Przygotowujemy też Narzeczonych do Pierwszego Tańca. Jako pierwsi wprowadziliśmy naście lat temu kursy tańca dla Narzeczonych. Wypracowaliśmy skuteczne sposoby dla zielonych, tych co im słoń na ucho nadepnął, nietańczących i innych trudnych przypadków. Modyfikujemy kursy patrząc na trendy i to czego oczekujecie, wszystko po to żeby Wasz Pierwszy Taniec był niezapomnianym wspomnieniem dla Was, Waszych bliskich i gości a dodatkowo wywołał efekt WOW

Prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży od 4 do 15 roku życia, które znajdą u nas zajęcia z baletu i hip hopu. Wiele dzieci chce podobnie jak tancerki na scenie tańczyć w ślicznych baletkach i mieć różowe tiulowe kostiumy. Często właśnie ta baletowa spódniczka jest dla dziecka największą atrakcją. Z czasem balet staję się pięknym hobby. Zajęcia tańca to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, sposób na zdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psychoruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała.

Warunki do tańca, to powierzchnia ponad 500 metrów, podporządkowaliśmy wygodzie, zapewniając jednocześnie wysoki standard - od nagłośnienia, powierzchni sal, klimatyzacji, ścian luster, wygodnego holu z kanapami do pogawędek przed i po zajęciach. Do dyspozycji mamy 4 sale z różnorodnym oświetleniem, porządnie nagłośnione z kilkunastometrowymi ścianami luster do nauki i ćwiczeń. Każda sala wyposażona jest w klimatyzację i okna (niezastąpione). A wszystko w pięknym i klimatycznym miejscu Fabryki Scheiblera, starych cegieł, oryginalnych schodów i otoczenia Parku Żródliska, Palmiarni, Muzeum Kinematografii w samym centrum miasta. Dojazd komunikacją bezproblemowy. Dla zmotoryzowanych parking wzdłuż ulicy i w zatoczce bezpłatny.

Szkoła skupia doświadczonych instruktorów, tancerzy mistrzowskich, najwyższych klas tanecznych. Założył ją Dariusz Jankowski – pochodzący ze stolicy tańca towarzyskiego Olsztyna, instruktor mistrzowskiej międzynarodowej klasy tanecznej "S", wielokrotny finalista i zdobywca GRAND PRIX POLSKI. Utytułowany trener, nauczyciel, pedagog wielu par tanecznych: dzieci, młodzieży, par niepełnosprawnych. Jest instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w nauce tańców towarzyskich dla dorosłych, także par (dorosłych) turniejowych występujących w kategorii Miłośników Tańca. Trener min. Czarka Olszewskiego (zwycięzcy 7 edycji Tańca z Gwiazdami), Michała Uryniuka (uczestnika Tańca z Gwiazdami) i wielu par turniejowych, formacji tanecznej – zdobywców 1 v-ce mistrzostwa Polski i 10 formacji Mistrzostw Świata.

Zapraszamy Cię i Was do naszego Studia i Szkoły Tańca. Przyjdź, zobacz, spróbuj i tańcz. Przekonamy Cię, że nie taki diabeł straszny, a właściwie to jesteśmy pewni, że taniec Cię porwie i będziesz chciał i chciała więcej. Do zobaczenia.

 

Kontakt/parking.jpg   Przy szkole jest duży bezpłatny parking.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.


Polecamy Film:© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.
Polecamy Galerię zdjęć:Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK