Informacje o nas - Uczymy tańczyć od 2001 roku.

TWOJA - SZKOŁA TAŃCA W ŁODZI

Taniec to nasza pasja, hobby i sposób na życie, uniwersalny język,  do nauki  którego chcemy Was  gorąco zachęcić. To nie tylko mowa ciała, poprawa sylwetki ale także rozwój Waszej osobowości. Spróbujcie zatańczyć z nami, nie będziecie żałować.

W 2001 r. powstała profesjonalna Szkoła Tańca Towarzyskiego, przeznaczona dla ludzi takich jak Wy, chcących tańczyć dla przyjemności.

 

Jest to szkoła dla wszystkich:

- par i pojedynczych osób chcących nauczyć się tańczyć od zera

- oraz tych rozwijających swoje umiejętności i zainteresowania tańcem towarzyskim

- albo przygotowujących się do ważnych życiowych imprez

- jak również dla tych pokonujących bariery nieśmiałości i zaczynających przygodę z tańcem solo czy indywidualnie z instruktorem

- Ci którzy tańczą „po swojemu” znajda u nas szansę rozwoju, powiększenia wiadomości, o konkretnych technikach a co za tym idzie urozmaicenia możliwości zabawy tańcem.

- powodzeniem cieszą się również zajęcia dla dzieci, na których dbamy o prawidłowy rozwój ruchowy, a dzieci doskonale bawiąc się szlifują swój często ukryty talent.

 

Od momentu założenia naszą specjalnością jest nauka tańca towarzyskiego dla osób dorosłych, przygotowanie narzeczonych do pierwszego tańca oraz zajęcia solo dla Pań w różnych formach tanecznych.

Szkoła skupia najlepszych instruktorów, tylko tancerzy mistrzowskich, najwyższych klas tanecznych.

Założył ją Dariusz Jankowski – pochodzący ze stolicy tańca towarzyskiego Olsztyna, instruktor mistrzowskiej międzynarodowej klasy tanecznej "S", wielokrotny finalista i zdobywca GRAND PRIX POLSKI. Utytułowany trener, nauczyciel, pedagog wielu par tanecznych: dzieci, młodzieży, par niepełnosprawnych. Jest instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w nauce tańców towarzyskich dla dorosłych, także par (dorosłych) turniejowych występujących w kategorii Miłośników Tańca. Trener min. Czarka Olszewskiego (zwycięzcy 7 edycji Tańca z Gwiazdami), Michała Uryniuka (uczestnika Tańca z Gwiazdami) i wielu par turniejowych, formacji tanecznej – zdobywców 1 v-ce mistrzostwa Polski i 10 formacji Mistrzostw Świata.

To co wyróżnia nas od innych - jest atutem naszej szkoły: wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz ciągłe doskonalenie zawodowe u najwybitniejszych nauczycieli tańca na świecie. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Z dumą możemy się pochwalić, a tym samym zaproponować Wam grupy nie tylko początkujące, ale również wszystkie stopnie oraz grupy sekcji Miłośników Tańca, tańczących od początku powstania szkoły.

Dzięki temu, że prowadzimy dużo grup, istnieje możliwość odrabiania nieobecności na zajęciach z inną grupą na tym samym poziomie - z wieloletniego doświadczenia wiemy, że jest to bardzo istotna dla Was informacja.

Jako pierwsi opracowaliśmy program kursu tańca dla narzeczonych i udoskonalając go, nie przerwanie prowadzimy WAS do pierwszego tańca od 2001 roku.

Nowością, którą przygotowaliśmy jest kurs tańca towarzyskiego DLA SINGLI. Tu bez skrępowania można zapisać się samemu i tańczyć w parze.

 

Szkoła mieści się w centrum miasta w sąsiedztwie parku, Muzeum Kinematografii,  Palmiarni i Galerii Łódzkiej. Nieprzypadkowo w unikalnym zabytkowym  kompleksie po fabrycznym Scheiblera  z dużym nie zatłoczonym parkingiem. Dysponuje powierzchnią ponad 500 m2 o wysokim standardzie i klimatycznych wnętrzach. Każda z 3 sal posiada klimatyzację, podłogę amortyzującą pracę stawów. Długie ściany luster, profesjonalne nagłośnienie sprzyja nauce i ćwiczeniom. Również oświetlenie można dostosować do rodzaju zajęć i imprez, które organizujemy z myślą o Was. A przed i po zajęciach można odsapnąć w przestronnym holu z kanapami. A do tego wszystkiego należy dodać wszystkich Was, którzy różnorodnością osobowości budujecie charakter szkoły, zawarte przyjaźnie  i wspólny czas jest bezcenny. Czasami te miłe chwile uda nam się zatrzymać na fotkach, a galeria jest jak album rodzinny, tyle czasu minęło a my nadal bawimy się razem.  Dziękujemy za okazałe zaufanie, za wspólnie spędzony czas, za natchnienie jakim jesteście  dla nas.

Kontakt/parking.jpg   Przy szkole jest duży bezpłatny parking.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.


Polecamy Film:© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.
Polecamy Galerię zdjęć:Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK