Wieczór panieński

Aktualnosci/wieczor-panienski.jpgRozpocznijcie ten niezapomniany wieczór porywajacą zabawą. Specjalnie na tę okazję przygotujemy prywatne zajęcia, które  obudzą Wasz ukryty sexapil i kobiecość.

Jeśli organizujesz atrakcje na wieczór panieński, pamiętaj, że te wspomnienia zachowacie na zawsze. Spoczywa na Tobie duża odpowiedzialność za: udaną imprezę, dobre wybory i miłe chwile spędzone razem w tym szczególnym dniu.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu, dzięki temu masz gwarancję zadowolenia, a z nami zapewnisz: dziewczynom świetną zabawę, a sobie uśmiech i radość koleżanek. Specjalnie na tę okazję przygotowane dla Was zajęcia: burleska , salsa, bachata lub latino dance.

Do dyspozycji mamy piękne wnętrza starej fabryki, z wygodnymi kanapami dla chwili odpoczynku, a od nas w prezencie poczęstunek schłodzonym szampanem... na zdrowie:)

Cena: 250 zł - za 1 godz. zajęć.

 

Możesz również zamówić występ pary w pokazie erotycznym lub samego mężczyznę (super ciacho). Duże zaplecze kostiumów/tematyki występów, odpowiednio dobrana muzyka, kultura osobista, oraz doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce, ale w prawie całej Europie to cechy, które warto docenić, zwłaszcza jeśli to Ty jesteś organizatorem tego wieczoru. Cena występów ustalana indywidualnie.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK