Tango Argentyńskie

Kategorie_Tanca/tango_arg/tango-2020-strona.jpgTango argentyńskie to rodzaj tańca charakteryzujący się dużą improwizacją i bliskością partnerów, w której dominuje smutek i zawód miłosny. Studio Tańca Jankowski, zaprasza wszystkich na zajęcia z tanga argentyńskiego, w dwóch grupach, w zależności od stopnia zaawansowania:

- Tango Argentino ( grupa początkująca)

Zajęcia w grupach dla początkujących rozpoczynają się rozgrzewką, która pomaga ukształtować postawę w tangu, wczuć się w muzykę i zobaczyć, czym jest prawdziwy, bliski kontakt z partnerem. Taniec odbywa się w stylach tango salon i tango milonguero do muzyki w rytmie tanga i vals.
Postawa w tangu, krok podstawowy, trzymanie otwarte i zamknięte, zasady improwizacji, ocho adelante/ocho atras Dalsze elementy tanga, sacada, planeo, calestita, voleo i kombinacje: media, luna, molinete i wiele innych

Ozdobniki partnerki/partnera, kolejne elementy, których celem jest jak najbardziej ubarwić taniec: gancho/engancho, barrida

- Tango Argentino (grupa średniozaawansowana)

Na zajęcia dla grup średniozaawansowanych wybierają się osoby, które z tangiem argentyńskim miały w swoim życiu już do czynienia. Znają więc oni kroki i podstawowe elementy, a więc instruktor może wprowadzić kolejne style: tango nuevo, canyengue, show tango. Uczniowie muszą wczuć się w taniec i przekonać się na własnej skórze, że nigdy nie można powiedzieć, iż o tangu wie się już dosłownie wszystko

A teraz parę słów o instruktorze:

Niezwykle utalentowany mężczyzna, który z tańcem związany jest od 1993 roku. Warszawskie Kluby Tańca u Krzysztofa Turkiewicza, Klub Stodoła, Akademia Tańca Sulewskich, Akademia de la Lengua, Studio taneczno- aktorskie w Szkole baletowej w Warszawie, a do tego Polski Teatr Tańca w Poznaniu i Teatr Wytwórnia w Warszawie. Tak w skrócie można określić mężczyznę, którego można spotkać na zajęciach w Studio Tańca Jankowski.

Któż to taki? Nikt inny jak tylko Marcin, człowiek utalentowany, zakochany w tańcu, kochający muzykę, idealnie pracujący swoim ciałem. Prowadzi zajęcia z tanga, jak również i salsy, jest instruktorem tango argentino, nauczycielem i ciągle uczniem.

Uczy zarówno innych, uczy i siebie! Wciąż pragnie więcej, o czym każdy może się przekonać, mając z Marcinem kontakt osobiście. Przekonaj się o tym i TY!

Cena karnetu:  

130 zł od osoby  - 4 kolejne zajęcia
260zł 230zł od osoby - 8 zajęć
45 zł od osoby - za pojedyncze wejście


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.
Grupa 632 - Nowa! - Tango argentyńskie - początkująca
Czas trwania: od 18 lutego 2024
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 12:00 - 13:00
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 130 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Marcin 230 zł/os. (8 zajęć)
Grupa 612 - Tango argentyńskie - początkująca
Czas trwania: od 22 października 2023
Dni zajęć: niedziele
Godziny: 13:05 - 14:05
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 130 zł/os. (4 zajęcia)
instr. Marcin 230 zł/os. (8 zajęć)Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK