Turniej Tańca - DanceMed Cup 2024 - sobota 25 maja

inne/info-4-4.jpg

 

DANCEMED CUP 2024

Turniej Tańca dla studentów oraz miłośników STJ

Otwarte Mistrzostwa DanceMed Teamu

W sobotę 25 maja 2024 roku w Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ulicy 6 sierpnia 69 odbędzie się turniej tańca towarzyskiego, organizowany przez studencką grupę DanceMed Team we współpracy z naszym Studiem Tańca. Będzie to prawdziwe święto tańca, a także wspaniała okazja, aby ubrać się ładniej niż na co dzień i wystąpić w eleganckim walcu, dynamicznej cha chy czy w roli aktywnego kibica, dopingującego swoich znajomych lub tańczących studentów.

Turniej adresowany jest do par z grup Zaawansowanych oraz Miłośników. Jeśli jednak tańczysz dopiero od kilku miesięcy, a chciałbyś zaprezentować się w wybranym przez siebie tańcu – nic nie stoi na przeszkodzie! A może właśnie te kilka kroków podstawowych z cha chy zostanie szczególnie docenionych? : )

Turniej tańca w kategorii Miłośników obejmować będzie zmagania w 8 tańcach (cha cha, samba, rumba, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep). Prezentacja w każdym tańcu będzie trwać około 1,5 min (w przypadku walca wiedeńskiego i jive’a – około 1 min). Pary będą tańczyć w ilości maksymalnie 6 par jednocześnie (nie ma jednak przewidzianych prezentacji indywidualnych – w kilka par na parkiecie będzie raźniej!).

Obawiasz się, że nie masz stroju turniejowego i nie będziesz mógł wystartować? Zupełnie niepotrzebnie! W przypadku Panów wystarczą wypastowane buty, czarne spodnie i koszula, dla Pań wygodna, aczkolwiek nieco bardziej oficjalna sukienka, która w przypadku tańców standardowych może być nieco dłuższa. Między częściami obejmującymi tańce standardowe oraz latynoamerykańskie uwzględniona zostanie przerwa na ewentualną zmianę stroju, jeśli ktoś przygotuje dwa zestawy na oba style taneczne. Inwencja twórcza w tym zakresie jak najbardziej mile widziana : )

Aby zaprzyjaźnić się z nowym parkietem i jeszcze raz przećwiczyć swoje choreografie, zadbaliśmy o odpowiednio długą próbę parkietu. Będzie to czas dla Was, w trakcie którego nie będzie jeszcze ani widowni, ani sędziów oceniających zmagania. Nie jest ona obowiązkowa, ale warto być wcześniej, aby mieć czas na zaklimatyzowanie się w nowym miejscu, a także aby móc przetańczyć swoje układy i dobrze się rozgrzać przed właściwą częścią turnieju.

PROGRAM TURNIEJU:

14:15 – 15:45 Próba parkietu (standard / latin)

14:30 – 15:30 Rejestracja par

16:00 – Oficjalne rozpoczęcie turnieju

Około 20:00 – Ogłoszenie wyników, zakończenie

Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni! : ) Dla najlepszych par przewidziane są puchary, medale, dyplomy, a także liczne nagrody rzeczowe. Gwarantujemy także świetną zabawę, pamiątkowe fotografie i piękne wspomnienia z tego tanecznego popołudnia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby zapisać się na udział w turnieju, prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie w formie wiadomości tekstowej do organizatorów turnieju najpóźniej do dnia 20 maja 2024 r. Istnieje również możliwość zgłoszenia zainteresowania udziałem w turnieju w recepcji STJ. Przy zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska partnera i partnerki, a także zdecydować, w których tańcach chcielibyście się zaprezentować na turnieju. Warto wystąpić w jak największej liczbie tańców, gdyż każdy z nich daje cenne punkty do końcowej klasyfikacji. Szczegóły oceniania znajdują się w załączonym Regulaminie Turnieju.

Kontakt do organizatorów: Olczyk Mariusz, tel. 513 030 944, Jankowski Dariusz, tel. 608 068 466

Do zobaczenia na parkiecie!


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK