Salsa LA

Salsa to popularny taniec latyno - amerykański, pochodzenia karaibskiego, który swoją potęgą cieszy się szczególnie na Kubie i w Ameryce. Łączy ze sobą elementy różnych gatunków muzycznych i kroki wielu tańców. To wyjątkowy, pełen pasji i dynamiki sposób na dobre samopoczucie, idealną sylwetkę i nienaganne zdrowie.

  • Salsa Los Angeles

Studio Tańca Jankowski, zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na zajęcia salsa w parach, które prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów. Kursy te pozwalają poznać podstawowe figury i kroki, nauczyć się improwizacji, poczuć rytm i muzykę. Oferując salsę w parach, mężczyzna dowie się co robić, by eksponować atuty swojej partnerki i by to ona właśnie świeciła na parkiecie jako gwiazda.

Kilka słów o instruktorach:

Michał i Ania, para ludzi, dla których taniec jest życiową drogą. Zupełnie nie wyobrażają sobie bez niego życia i poświęcają mu swój cały cenny czas. Swoje pierwsze kroki taneczne rozpoczęli na zajęciach tańca towarzyskiego. Szybko zrozumieli, że to salsa stała się ich życiową pasją, hobby i zamiłowaniem. Biorą wciąż udział w obozach tanecznych i różnorodnych warsztatach prowadzonych pod okiem zagranicznych instruktorów. Kochają rumbę kubańską, bachaty i mambo. Na parkiecie tworzą zgrany duet, ale wyróżniają się na tle innych indywidualnością. Zajęcia salsa w parach prowadzą tak, by nauczyć, pokazać, ale i by stworzyć miłą i wesołą atmosferę.

Kategorie_Tanca/dla_doroslych/salsa-la-d.jpg


Cena karnetu:  95 zł  Promocja !!! 85 zł/msc. od osoby - 4 kolejne zajęcia 
                            30 zł od osoby
- za pojedyncze wejście

Zajęcia 1 x 75 min w tygodniu.

Dodatkowo w czasie wykupionego kursu, dla osób chcących przećwiczyć poznane kroki na zajęciach, oferujemy bezpłatne practisy >>

Obowiązują buty na zmianę. Rodzaj obuwia dowolny, wygodny (chodzi o to żeby było czyste).


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK