Taniec Brzucha

Kategorie_Tanca/dla_pan/taniecbrzucha.jpgKażda kobieta pragnie czuć się wyjątkową, seksowną i piękną. Taniec brzucha, który oferujemy dziś każdej z pań, może je tego nauczyć. Nie ważny jest Twój wiek, nie ważna jest budowa ciała, czy sprawność fizyczna. Zrób coś dla siebie, zainwestuj w swój rozwój i zacznij cieszyć się w pełni swoim życiem. Taniec orientalny to zabawa, nauka i praca nad własnym ciałem. Możesz zyskać pewność siebie, zabić nieśmiałość, zrozumieć własne ciało.

Idealna forma gimnastyki, która pobudza do działania nie tylko mięśnie brzucha, ale również i całe ciało. Zaproś mamę, koleżankę, przyjaciółkę i zacznijcie razem miło spędzać popołudnia. Mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu? Z całą pewnością! Pożądanie, połączone z temperamentem i kobiecością? Bez dwóch zdań! Taki właśnie jest taniec brzucha, który Studio Tańca Jankowski poleca każdej z Pań.

Niezwykle elastyczny, uroczy, erotyczny, a do tego lubieżny, pełen temperamentu i pożądania. Taki z całą pewnością jest taniec ciała i duszy, wulkan energii i ogromnej dawki dobrego humoru. Przyjdź i przekonaj się sama na własnej skórze, czym jest dobra zabawa i jakże innowacyjny, pomysłowy i oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Instruktor:

Agnieszka - dyplomowana instruktorka tańca orientalnego. Swoje umiejętności stale rozwija dokształcając się u znanych i cenionych instruktorek oraz instruktorów z Polski oraz z zagranicy. Ponadto poznała podstawy innych technik tanecznych (baletu, jazzu, salsy, tańca współczesnego czy reggaetonu) w celu ulepszania warsztatu oraz rozszerzania moich możliwości tanecznych.
Jako instruktorka jest dokładna i cierpliwa. Kładzie nacisk zarówno na technikę, muzykalność i grację w tańcu, jak również na pewność siebie, samoakceptację, ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Cena karnetu:
80 zł/msc.  - 4 kolejne zajęcia
25 zł 
- za pojedyncze wejście 

Zajęcia 1 x w tygodniu.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK
Bezpieczny transport zapewni taxi
Bezpieczny transport zapewni taxi