Taniec Brzucha

Kategorie_Tanca/dla_pan/taniecbrzucha.jpgKażda kobieta pragnie czuć się wyjątkową, seksowną i piękną. Taniec brzucha, który oferujemy dziś każdej z pań, może je tego nauczyć. Nie ważny jest Twój wiek, nie ważna jest budowa ciała, czy sprawność fizyczna. Zrób coś dla siebie, zainwestuj w swój rozwój i zacznij cieszyć się w pełni swoim życiem. Taniec orientalny to zabawa, nauka i praca nad własnym ciałem. Możesz zyskać pewność siebie, zabić nieśmiałość, zrozumieć własne ciało.

Idealna forma gimnastyki, która pobudza do działania nie tylko mięśnie brzucha, ale również i całe ciało. Zaproś mamę, koleżankę, przyjaciółkę i zacznijcie razem miło spędzać popołudnia. Mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu? Z całą pewnością! Pożądanie, połączone z temperamentem i kobiecością? Bez dwóch zdań! Taki właśnie jest taniec brzucha, który Studio Tańca Jankowski poleca każdej z Pań.

Niezwykle elastyczny, uroczy, erotyczny, a do tego lubieżny, pełen temperamentu i pożądania. Taki z całą pewnością jest taniec ciała i duszy, wulkan energii i ogromnej dawki dobrego humoru. Przyjdź i przekonaj się sama na własnej skórze, czym jest dobra zabawa i jakże innowacyjny, pomysłowy i oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Instruktor:

Hayal, pseudonim artystyczny kobiety, którą mamy przyjemność gościć w naszej szkole. Kobieta, która o swoim ciele wie dosłownie wszystko. Umiejętnie potrafi się poruszać, by wydobyć z siebie kobiecość, seksapil, pożądanie, ale i ogromną radość i szczęście. Hayal, w języku tureckim marzenie. Właśnie ona pomaga je spełniać!

Specjalizuje się w tańcu brzucha w stylu tureckim, którym zajmuje się już od 2003 roku. Tańca uczyła się zarówno w Polsce, jak również w Turcji i Egipcie. Doszkalała i zdobywała wiedzę w tej dziedzinie, od wielu znanych i cenionych gwiazd tańca orientalnego, takich jak: Asmahan, Liza Laziza, Nuriyya, czy od prof. Dr. Hassana Khalila.

Cena karnetu:
80 zł/msc.  - 4 kolejne zajęcia
25 zł 
- za pojedyncze wejście 

Zajęcia 1 x w tygodniu.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.
Grupa 94 - Taniec brzucha - śr. zaawansowana (minimun pół roku nauki)
Czas trwania: 29 października - zbieramy zapisy
Dni zajęć: czwartki
Godziny: 17:15 - 18:30
Miejsce: Pl. Zwycięstwa 2
Cena: 80 zł/ mc.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK