Taniec Brzucha

Kategorie_Tanca/dla_pan/taniecbrzucha.jpgKażda kobieta pragnie czuć się wyjątkową, seksowną i piękną. Taniec brzucha, który oferujemy dziś każdej z pań, może je tego nauczyć. Nie ważny jest Twój wiek, nie ważna jest budowa ciała, czy sprawność fizyczna. Zrób coś dla siebie, zainwestuj w swój rozwój i zacznij cieszyć się w pełni swoim życiem. Taniec orientalny to zabawa, nauka i praca nad własnym ciałem. Możesz zyskać pewność siebie, zabić nieśmiałość, zrozumieć własne ciało.

Idealna forma gimnastyki, która pobudza do działania nie tylko mięśnie brzucha, ale również i całe ciało. Zaproś mamę, koleżankę, przyjaciółkę i zacznijcie razem miło spędzać popołudnia. Mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu? Z całą pewnością! Pożądanie, połączone z temperamentem i kobiecością? Bez dwóch zdań! Taki właśnie jest taniec brzucha, który Studio Tańca Jankowski poleca każdej z Pań.

Niezwykle elastyczny, uroczy, erotyczny, a do tego lubieżny, pełen temperamentu i pożądania. Taki z całą pewnością jest taniec ciała i duszy, wulkan energii i ogromnej dawki dobrego humoru. Przyjdź i przekonaj się sama na własnej skórze, czym jest dobra zabawa i jakże innowacyjny, pomysłowy i oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Instruktor:

Agnieszka - dyplomowana instruktorka tańca orientalnego. Swoje umiejętności stale rozwija dokształcając się u znanych i cenionych instruktorek oraz instruktorów z Polski oraz z zagranicy. Ponadto poznała podstawy innych technik tanecznych (baletu, jazzu, salsy, tańca współczesnego czy reggaetonu) w celu ulepszania warsztatu oraz rozszerzania moich możliwości tanecznych.
Jako instruktorka jest dokładna i cierpliwa. Kładzie nacisk zarówno na technikę, muzykalność i grację w tańcu, jak również na pewność siebie, samoakceptację, ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Cena karnetu:
80 zł/msc.  - 4 kolejne zajęcia
25 zł 
- za pojedyncze wejście 

Zajęcia 1 x w tygodniu.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK