


Taniec Latino Ladies
LADIES LATINO - Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 75 min.
instruktor: Martyna, Kamila
Dla każdej kobiety, która kocha gorące rytmy latynoskie, polecamy taniec Latino Ladies, który prowadzą niezwykłe panie, Martyna i Kamila, dla których taniec jest pasją, jest hobby, jest zamiłowaniem, jest po prostu całym ich życiem.
Już teraz możesz nauczyć się tańczyć cza-czę, rumbę, sambę, jive i salsę. Na każdym parkiecie udowodnisz, że królowa może być tylko jedna. Pokaż jak kręcić bioderkami i ruszać krągłościami.
Łącząc dobrą muzykę, wysiłek fizyczny, taniec, zabawę i naukę, kursy Latino Ladies udowodnią, iż jest to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu, idealne rozwiązanie na nudę i chandrę. Rzeźbisz sylwetkę, zrzucasz nadmiar tkanki tłuszczowej, kształtujesz postawę, a do tego ukazujesz swoją kobiecość.
Szkoła Tańca Jankowski zaprasza Panie w każdym wieku na wyjątkowe, pełne szaleństwa i dobrej zabawy chwile, w której taniec okaże się być tym prawdziwym zwycięzcą. Weź buty na przebranie, wygodne ubranie i coś na otarcie czoła. Resztę zafundujemy już Tobie my!
Cena karnetu: 80zł (4 kolejne zajęcia). Zajęcia 1 x w tygodniu.

© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.














