Wakacyjne kursy tańca

inne/strona2018.jpg

 Jeśli część lata spędzasz w mieście, a w ciągu roku jesteś zapracowany, chcesz intensywnie i szybko nauczyć się tańczyć, chcesz poznać nowych ludzi, chcesz się poruszać a przy tym schudnąć a może zamierzasz przygotować się do swojego ślubu lub wesela znajomych - zdążysz z nami. Wybierz swój kurs wakacyjny: taniec towarzyski dla par - użytkowy dla początkujących, towarzyski dla zaawansowanych, kursy dla narzeczonych, towarzyski dla singli, salsa, bachata, salsa solo dla Pań, latino ladies, bachata solo, burleska.

Większość z kursów wakacyjnych prowadzonych będzie w trybie intensywnym, wówczas zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, czyli kurs dwumiesięczny zrealizowany jest w miesiąc, a i jego cena jest konkurencyjna. Tego lata duże rabaty !!!

Dodatkowo w okresie wykupionego kursu, dla osób chcących przećwiczyć poznane kroki na zajęciach, oferujemy bezpłatne practisy.

 

Wybierz zajęcia i terminy dla siebie:

>>> DLA NARZECZONYCH

>>> TOWARZYSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - I STOPIEŃ

>>> TOWARZYSKI DLA SINGLI - I STOPIEŃ

>>> TOWARZYSKI - WYŻSZE STOPNIE

>>> SALSA

>>> BACHATA

>>> LADIES LATINO

>>> BACHATA SOLO

>>> BURLESKA

>>> SALSA, BACHATA  & LADIES STYLING  

>>> LATINO LADIES 45+© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą Multisport i FitProfit
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Bezpłatne zajęcia z kartą OK System
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK