Salsation

Kategorie_Tanca/dla_pan/ladies-styling.jpgSalsation to nowy program łączący trening taneczny z treningiem funkcjonalnym. Na tych zajęciach spalisz mnóstwo kalorii, popracujesz nad wytrzymałością oraz wyprodukujesz milion endorfin :)
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki SALSATION®  lepiej zrozumiesz i zinterpretujesz muzykę.
Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.
Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany.

Kto prowadzi zajęcia?
Angelika - licencjonowany Instruktor Elite Salsation, tancerka, pełna energii i optymizmu, zakochana w Salsation. Na zajęciach zaraża pozytywną energią i miłością do tańca. Jednym słowem wulkan energii który chętnie i wszędzie się nią dzieli z każdym dookoła - sprawdź :)

Co zabrać?
Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów.

Cena karnetu:
80 zł  
- 4 kolejne zajęcia
30 zł 
- za pojedyncze wejście 

Zajęcia trwają 60 minut.


© - Zawarte na stronie informacje chronione są prawem autorskim.



Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: Multisport PLUS, KIDS, STUDENT
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Bezpłatne zajęcia z kartami: FitProfit i Medicover Sport
Karnet to doskonały pomysł na prezent.
 Karnet to doskonały pomysł na prezent.
Promocja dla pasażerów MPK
Promocja dla pasażerów MPK


Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności strony.Rozumiem